KONTAKT

Kontakta oss gällande dina skyltfrågor, omprofilering, LED-konvertering, service, montage, bygglov eller offert.

Vet du inte vem du ska ta kontakt med, då kan du ringa på vårt växelnummer, så hjälper vi dig att komma i kontakt med rätt person.

011-400 90 80

Image
Conny Johansson

VD/Grundare

+46 73 434 57 21
conny.johansson@signspectra.com

Image

Andreas Bengtsson

Projektledare

+46 73 434 57 25 
andreas.bengtsson@signspectra.com

Image

Patrik Sandberg

Projektledare

+46 73 434 57 23 
patrik.sandberg@signspectra.com

Image

Kristina Hallenquist

Servicekoordinator

+46 73 434 69 52
kristina.hallenquist@signspectra.com

Image

Madelen Johansson

Inköpsansvarig

+46 73 434 57 22
madelen.johansson@signspectra.com

Image

Sanna Elfving

Original & Layout

+46 73 434 57 21
sanna.elfving@signspectra.com

 
Image

Jepser Holvandus

Operativt ansvarig

+46 73 334 25 10
jesper.holvandus@signspectra.com

 

Här hittar du oss

Sign Spectra AB
Hantverkaregatan 47
602 31 Norrköping

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i formuläret nedan.

 
Genom att klicka i denna knapp så lämnar du ditt samtycke för att vi använder dina uppgifter för att komma i kontakt med dig. Läs om vår dataskyddspolicy
 

KONTAKT

Kontakta oss gällande dina skyltfrågor, omprofilering, LED-konvertering, service, montage, bygglov eller offert.

Vet du inte vem du ska ta kontakt med, då kan du ringa på vårt växelnummer, så hjälper vi dig att komma i kontakt med rätt person.

011-400 90 80

Image
Conny Johansson

VD/Grundare

+46 73 434 57 21
conny.johansson@signspectra.com

Image

Andreas Bengtsson

Projektledare

+46 73 434 57 25 
andreas.bengtsson@signspectra.com

Image

Patrik Sandberg

Projektledare

+46 73 434 57 23 
patrik.sandberg@signspectra.com

Image

Kristina Hallenquist

Servicekoordinator

+46 73 434 69 52
kristina.hallenquist@signspectra.com

Image

Madelen Johansson

Inköpsansvarig

+46 73 434 57 22
madelen.johansson@signspectra.com

Image

Sanna Elfving

Original & Layout

+46 73 434 57 21
sanna.elfving@singspectra.com

Image

Jesper Holvandus

Operativt ansvarig

+46 73 334 25 10
jesper.holvandus@signspectra.com

Här hittar du oss

Sign Spectra AB
Hantverkaregatan 47
602 31 Norrköping

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i formuläret nedan.

Genom att klicka i denna knapp så lämnar du ditt samtycke för att vi använder dina uppgifter för att komma i kontakt med dig. Läs om vår dataskyddspolicy